.

Web byl aktualizován dne 2.8.2011 v 13:50

Facebook Kompletní překlad

Překladač Eurotran

Hledáte nástroj, který by vám usnadnil orientaci na zahraničních internetových stránkách? Překladač Eurotran je softwarová aplikace pro rychlý a pohodlný překlad anglických internetových stránek do češtiny. eBay, Amazon, Facebook, Twitter, Yahoo, PayPal nebo YouTube - to vše můžete mít komplet v češtině. Stačí tři jednoduché kroky a už za pár minut může překladač sloužit i vám

Instalace:

V průběhu instalace se překladač zaintegruje do vašeho internetového prohlížeče. Na ovládací liště prohlížeče se objeví nové tlačítko s českou vlaječkou a v menu Nástroje se objeví položka Překladač Eurotran XP.

Použití překladače:

Práce s překladačem je velmi jednoduchá a zvládne ji i naprostý počítačový začátečník. Jakmile butete chtít přeložit do češtiny zvolenou anglickou stránku, klikněte na tlačítko překladače s českou vlaječkou nebo zvolíte v menu Nástroje povel Překladač Eurotran XP. Stránka se během několika okamžiků objeví v českém překladu.

Zdroj: http://www.eurotran.cz/?r=455447&utm_source=etarget&utm_medium=cpc

eurotran-1.2c-setup.exe, (2.23MB)

eurotran-setup.exe (klikněte na tento odkaz pravým tlačítkem, zvolte Uložit cíl jako... a uložte soubor na Plochu. Nainstalujte dvojklikem na ikonu uloženého instalačního souboru na Ploše).

eurotranxp200.xpi, (2.07MB)
eurotran.xpi (klikněte levým tlačítkem na tento odkaz, v pravém horním rohu Firefoxu a zvolte Instalovat nyní).
 
Děkuji za vaši návštěvu a doufám, že se vám moje stránky líbily. Přijďte zas